Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ténleg eltörölték a központi...

Ténleg eltörölték a központi írásbeli felvételit?

Figyelt kérdés
Én interneten nem találtam semmit de sokan ezt mondják.
2012. márc. 11. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Hová középiskolába?

Én már régen nem hallottam,ohgy van.

2012. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bensdorp ***** válasza:
Középiskolába nem, felsőoktatásba igen.
2012. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évben volt,akkor szerinted eltörölték?

Gratulálok...

2012. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az erettsegit nem toroltek el
2012. márc. 11. 09:56
 5/10 A kérdező kommentje:

áá 3. csak tegnap 5-ször volt eza kérdés és végre 5 (!!!) linket kaptam



ennyi vagy!!

2012. márc. 11. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki se lehet venni az írásodból mit akarsz.Szerintem nem enyém a szégyen,hanem a tiéd.Egyébként meg csak jövőre fogsz felvételizni,nem kell még ilyeneken gondolkodnod.
2012. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha eltörölték, jól tették, a világon a legnagyobb hülyeség a középiskolai központi, anno azok írtak tök jó központit, aki rossz tanulók voltak, a jók pedig elszúrták, igazságtalan az egész, ráadásul ahol írtam a központimat, egy páron fogták a vizsgalapot!!!, kivitték a wc-be és ott írták le puskába a válaszokat, erről ennyit...
2012. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A középiskolai felvételi kompetenciát mér, és nem tudok példát rá, hogy bárki is puskázta volna a válaszokat (Vagy csak túl jó közegből való vagyok?) És nem, nem törölték el, én speciel pár hónapja írtam meg. (Jó nehéz volt, de egész jól sikerült)
2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amit leírtam puskázást, a saját szememmel láttam
2012. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és szerintem ez nem csoport függő, mert egy központin több mindenkivel vagy összeeresztve, vagy legalábbis 5 évvel ezelőtt így volt, nem mellesleg, ha ezt meg tudták csinálni, akkor az az iskola szégyene, még szerencse, hogy nem oda járok...
2012. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!