Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a központi...

Szerintetek ez a központi írásbeli milyen lett? Magyar: 27 matek: 12

Figyelt kérdés
hozzá teszem az átlagom félévkor 4.5 lett. Közgazdasági suliba szeretnék menni !
2012. jan. 23. 12:55
1 2 3 4
 1/31 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de szerintem nagyon gyenge. 24%-os matekkal közgazdaságiba?
2012. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mennyi a max?

Ha 30 akkor a magyar az oké viszont a matek nagyon gyenge...

Szerintem ott inkább a matekra helyezik a hangsúlyt mint a magyarra...

2012. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Andizsuzsi ***** válasza:
54%
50
2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Igen, de a matek az nagyon sok mindenkinek rosszul sikerült !! Olyan kérdés is volt ami a II. félévben lesz csak. És még csak nem is hallottunk róla !

És végül is nem csak a matekra épül a közgáz, amúgy is emelt angol szakra mennék.

De majd látjuk hogy alakul.

2012. jan. 23. 14:16
 5/31 anonim ***** válasza:

De akkor is gyenge...

az a magyar 27 pont az akkor 50 valahány % .

És szerintem mindkettőnek 70% fölött kéne lennie.

Hiába mondod hogy nem csak matekra épül. Ezzel csak te fogsz majd szenvedni.

Az az igazság hogy én info szakközépbe járok. Eleinte én is így voltam hogy nem csak a matekra épül. De már egy feladatot nem tudok úgy megcsinálni hogy ne legyen benne valami matek.

Abba biztos vagyok hogy eleinte nem nagyon lesznek benne annyira mert alapokat veszitek. Később lesznek ilyen tárgyaitok hogy: gazdasági meg a fene se tudja hogy mik és a többiek nálunk kinlódnak vele.

2012. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Andizsuzsi ***** válasza:
71%
Nem azt mondtam, hogy nem fognak felvenni. Előző évek felvételi feladatait sok évre visszamenőleg meg lehet oldani, azokból tudhattátok, mire számítsatok. De azért elkeserítő, ne haragudj, hogy a jó tanulók ennyit tudnak a matekból. És de, a közgazdaságtan alapvetően matematikára épül.
2012. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Mindegyik suliba fontos a matek ! bárhova jelentkezünk.

Sajnos ez így alakult a központi, de ahogy mondják a többiek nekik is elég gyenge lett !!

De ugyan úgy az első helyre írom. Nézik még a hozott pontot 35% a szóbelit 15%. Valamennyi csak jön még hozzá!!

2012. jan. 23. 14:47
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem csak a központi számít- csak formaság.
2012. jan. 23. 15:10
 9/31 anonim ***** válasza:
melyik suliba akarsz menni? (off)
2012. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

Nem csak a központi számít- csak formaság.


Az összpontszámod felét ez adja. Nem nevezném formaságnak. És gondold el, hány 4,5-ös, vagy annál jobb átlagú gyerek jelentkezik még. Azok között bizony az dönt, hogy milyen felvételit írtak.

De mégegyszer mondom, ez nem jelenti azt, hogy nem fognak felvenni. De az azért elég szomorú, hogy az teljesen hidegen hagy, hogy ennyire gyengére sikerült a matekod.

2012. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!