Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltál már nyári diákmunkán...

Voltál már nyári diákmunkán külföldön?

Figyelt kérdés

Ha igen:


1. Milyen volt?

2. Melyik országban voltál?

3. Mennyi időt töltöttél kint és milyen munkakörben dolgoztál?

4. Melyik diákszövetkezeten keresztül kaptad meg az állást?

5. Ha tehetnéd újból kimennél?


Várom a válaszaitokat!


Üdv: :)



2012. márc. 12. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen voltam.

1. Jó volt szerettem kint dolgozni elég sok új külföldi baráttal ismerkedtem meg köztük a barátnőmmel is.

2. Szlovákiába voltam egy strandon

3. Hogy mennyi időt töltöttem kint? Kb 6-8 órát mert a lakhelyemtől 25 km erre volt így csak át kellett gyalogolnom Magyarországra ami durván 1 km séta volt aztán onnantól a busz vitt haza. Először úszómester segéd voltam, tehát nem volt más dolgom mint locsolni a járdát meg a medence szélét, ha kosz volt akkor azt kihalászni onnan főleg ha a szűrő nem bírta elszívni, meg ugye csúszdán kellett felügyelnem, tehát hogy mindenki várja ki azt az időt mire az előtte lévő biztonságosan leérkezik, plusz ügyelnem kellett arra hogy biztonságosan csússzanak le. Illetve a csúszda előtti medencében kellett állnom arra az esetre ha valaki lecsúszott akkor álljon arrébb. Aztán egyik büfébe voltam hamburgeres, pontosabban kisegítő és fagyit is árultam már. Ez 2 hónapos munka volt plusz szeptemberbe is dolgoztam még ott 2 hetet suli után meg hétvégén.

4. Először ezt egy diákszövetkezet javasolta ezt a munkát de ők csak 1 hónapra ígérték, közben apámnak volt egy Szlovák ismerőse aki be tudott oda protezsálni. Rendes be jelentett munka volt ez.

5. Igen kimennék oda újból, de nyáron nekem szakmai gyakorlatom lesz és lehet oda részmunkába is mehetek majd egész nyáron, illetve év közben is délutánonként. Ha ez nem jön össze akkor lehet visszamegyek oda.

2012. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!