Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldön, egyetemes történelm...

ThorgilsX kérdése:

Külföldön, egyetemes történelmen belül mit tanulnak a magyarokról?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 13:03
 1/5 A kérdező kommentje:

A kérdés kifejtését nem mentette el, ezért kommentben leírom:

Pl az USA-ban mit vesznek rólunk,vagy a franciák,németek,románok oroszok stb.

A 48-49-es forradalom és szabadságharcról gondolom igen továbbá az 56-os forradalomról is hisz a hidegháború forrópontja volt.


A válaszokat előre is köszönöm.


Volt egy hasonló kérdés már itt, de a kommentárok között nem találtam választ a kérdésemre.

2012. febr. 9. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok országban szinte semmit!Nálunk régebben mikor én tanultam a egész világról mi tanultunk a legtöbbet.Nem túl régen egyetemistákat kérdeztek az USA-ban, a helyzet kétségbeejtő volt.Azt se tudták hogy a világ melyik részén van.Azt mondta az egyik a maguk dollárja mi?
2012. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm...az amcsi legyen ön is milliomost láttam hogy "éhes az egy ország" kiábrándító volt...
2012. febr. 10. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit -
2018. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis (kelet-)európai országokról semmit
2018. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!