Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Föci szóbelin ugye két témakör...

Föci szóbelin ugye két témakör van: társadalom és természet földrajz. Természet földrajzból és társadalom földrajzból külön-külön kell húzni vagy csak egyet húzok?

Figyelt kérdés

mondjuk kihúzom a 6-t akkor mindkettőből a hatos tételt kell elmondanom vagy mindkettőből húzok egyet-egyet?

még egy kérdés.. atlaszt kell vinni föci szóbelire? vagy azt ott kapunk?


2009. jún. 11. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2-t kell húznod. Minden tételnek van egy b része is ami az egyik témakörhöz tartozik. Pl:Társadalomföci b része a természetföci és fordítva. Vihetsz atlaszt de azt először megnézik hogy nincs e benne semmi puska esetleg beleírva vmi. Ha nincs akkor ott adnak. Remélem segítettem. Egy aki tavaly érettségizett.
2009. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A két témakör tételeit a tanár válogatja össze, úgy, hogy ne fedjék egymást: pl. Usa gazdasága - Ázsia természetföldrajza. Nekem tavaly úgy volt, hogy egy borítékot kellett húzni és abba volt benne a két tétel. Atlaszt nem kell bevinni, nem is lehet, majd ott adnak.
2009. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első válaszolónak..

akkor most összesen majd 4 tételt kell elmondani? :S

vagy most nem teljesen értem :$

vagy egyet húzok és akkor az úgy két tétel ami alatt te b részt értetted?

2009. jún. 11. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer húzol, és abban 2 tétel lesz, egy társadalmi meg egy természetföcis. Ennyi az egész :-) Sztem a 2-ből az egyik általában nehezebb. Meg nem összeillő témák
2009. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Én tavaly a Nap- és Holdmozgásokat húztam (rohadtul örültem:D) meg ahhoz volt a Kárpát-medence nemzetiségei vagy vmi ilyesmi..:-)

2009. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát véletlenszerűen össze vannak rakva a természet és társadalom föci tételek?
2009. jún. 11. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, hogy sikerült?:D

Amúgy az első nagyon érthetetlenül írta le...A meg B tétel van ezt mki tudja, tehát nem kétszer kell húzni, hanem egyet húz és abban benne lesz h mi.

2010. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!