Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet párhuzamosan...

Szerintetek lehet párhuzamosan végezni jogot és kommunikációt, vagy ez túl megterhelő, már-már a lehetetlen kategóriába tartozó dolog?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm, aki a jogot és a nemzetközi tanulmányokat csinálja/csinálta egyszerre. elég nehéz, de nem lehetetlen szerintem.
2012. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jogot és törit csináltam egyszerre. Be is fejeztem mindkettőt, de nagyon rázós volt.
2012. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez relatív, hogy kinek mi a nehéz.

Van aki egy szakot is alig bír elvégezni egyszerre.

2012. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem - mivel a jog esetében fontos a diplomád minősítése - a kommunikációs tanulmányokat érdemesebb lenne később, mondjuk a jogi szakvizsga megszerzésének időpontjára tenni. Biztos vagyok benne, hogy megterhelő lenne a kettőt együtt végezni, de szerintem nem lehetetlen, viszont szerintem mindenképpen a jogon szerzett osztályzatok/tudás rovására menne.
2012. márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokáig ügyvéd akartam lenni, s még most is él bennem egy ilyen jellegű vágy. Emellett szól még az is, hogy ugyan sok jogász van, de mégis ad egy presztizst, illetve ha kihasználom, tudást, hisz jog mindenhová kell.

Azonban másik nagy vágyam az újságírás, illetve ha tovább gondolom, akkor a riporterkedés. Azonban félek, hogy egy "sima" kommunikáció diplomával nem igen fogok tudni mihez kezdeni. Emiatt jött ez a párhuzam gondolat.

2012. márc. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!