Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyógypedagógiá...

Fczere Péter kérdése:

Mit gondoltok a gyógypedagógiáról? 14 éves vagyok, de már most ez az álmom, hogy értelmi fogyatékosokat fejlesszek, velük foglalkozzak, de egyre többen mondják, hogy ez nagyon megterhelő lelkileg.

Figyelt kérdés
Önkéntes munkára is szeretnék menni, egy szociális intézménybe, de kezdek félni, hogy nem fogom bírni.
2012. jan. 6. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Végezz inkább valami hasznos munkát.
2012. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én jelentkeztem gyógypedagógiára, de nem oda vettek fel. Szerintem minden emberekkel foglalkozó szakma megterhelő lelkileg, de ha ez az álmod, csináld, és ha tényleg neked való, akkor bírni fogod. Az önkéntesség jó ötlet, mert legalább tudni fogod, mire vállalkoznál.
2012. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem az a tervem, hogy látássérültekkel foglalkozzak. Sok látássérültet ismerek, tehát tudom mire vállalkozom. Sokan leakartak, leakarnak beszélni, de nem érdekel én ezt fogom csinálni és kész.

Szerintem szép szakma.

17/L

2012. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!