Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég nagy gondban vagyok,...

Elég nagy gondban vagyok, pályaválasztási kérdés?

Figyelt kérdés
Üdv, a problémám az, hogy teljesen elbizonytalanodtam a számomra megfelelő pályára vonatkozólag. Jelenleg reál beállítottságú, informatikai szakközépbe járok, viszont leet hogy a programozói állás(amit eddig el szerettem volna érni) nem nekem való, és a második mellett kellene döntenem(történlemtanár) mindkét szakma érdekel, de a programozásban túl sokat kellene feláldoznom az életemből hogy sikeres legyek, míg a történelemtanárral az a gond, hogy 10.-es lévén céljaim miatt nem igazán tanultam, csak 4-es vagyok belőle(viszont a tanárunk Magyarország legyjobbja :)) Mit kellene tennem, hogyan döntsek? Talán akik benne vannak valamelyikben leírhatnák, hogy mik a tapasztalataik, vagy hogy lehetséges-e két év alatt felkészülni a történelemre, esetleg maradjak az eredeti ötletnél?
2012. márc. 15. 17:06
 1/1 anonim válasza:

Válaszd azt, amelyikhez leginkább húz a szíved.


Két év rengeteg idő, ha tényleg a történelemmel akarsz továbbmenni vágj bele. Még csak most kell majd fakultációt választanod meg hasonlók. Időt kell rá szánnod minden héten, de több, mint lehetséges.

2012. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!