Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szintre lehet felkészül...

Milyen szintre lehet felkészülni egy nyár alatt az emelt szintű kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben az évben kémia faktra járok, de megsúgom, nem sokat javított rajtam. Jövőre érettségi, orvosira szeretnék menni. Nyáron kb. intenzív kémiázással milyen szintre tudok eljutni?? (Természetesen ott lesz még a jövő év is, de akkor a többi tárgyra is hajtanék).


2012. márc. 15. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy nyár alatt teljesen fel lehet rá készülni rá
2012. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fúú, köszönöm szépen. :) Egy kicsit megnyugodtam.:) Félek, hogy nem megy, és szorít az idő. Te érettségiztél esetleg belőle?
2012. márc. 16. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,tavaly májusban érettségiztem,de én csak november végén kezdtem rá készülni (akkor jöttem rá hogy kémiából akarok emeltezni..:D)elkezdtem járni tanárhoz heti 1 órára és 90% körül sikerült,de nekem közbe a többire is készülni kellett ugye,szóval szerintem ha nyáron csak erre koncentrálsz jól meg tudod majd tanulni,akár egyedül is de egy jó magántanár sokat segíthet.
2012. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fúú, basszus. Most nagyon sok hitet adtál nekem.XD Már szinte reménytelennek találtam a dolgot.:D Bioszból is szeretnék emeltezni, azzal nincs gond, csak tanulni kell. Viszont a kémiától parázok, hogy nem fogom tudni.(számolós rész főleg)
2012. márc. 17. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
énis így vagyok, hogy nyáron akarok emeltre felkészülni kémiából, de én a zoktóberi előrehozott érettségin szeretném lerakni. mit tudto erről? októberben is lehet érettségizni, ugyanaz mint a májusiak?
2012. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet érettségizni októberben is, de azt hallottam, hogy azok mindig nehezebbek, mint a májusiak.
2012. jún. 17. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
majd rágyúrok, és meglátom milyen lesz...
2012. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!