Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyveket tudnátok...

Rita'89 kérdése:

Milyen könyveket tudnátok ajánlani a diplomamunkámhoz? Szakdolgozatom témája:Médiafogyasztás a mai magyar társadalomban, ezen belül pedig a politikai befolyásoltság a tv-én keresztül.

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 14:49
 1/2 anonim válasza:

Hm, nagyon jó a téma! Én a kutatás részére fektetnék nagyobb hangsúlyt, mondjuk ehhez jól passzol a közvélemény-kutatás, kérdőíves módszerrel.

De az eddigi kutatási eredményekből is csemegézhetsz, pl. a fogyasztói társadalom alakulása és a média viszonyát érdemes boncolgatni. Biztosan találni korábbi felméréseket,amelyeket össze lehet vetni, hasonlítani a média térnyerésével, manipulációjával, rejtett irányításával, népbutító, félrevezető attitűdjével.

Némi médiatörténet persze kell, a második részéhez pedig nagy kalappal... de lehet, hogy túl nagy ez a fa... a politikát inkább mellőzd, vagy politológiára jársz? Arról ugyanis nem fogsz nagyon szakirodalmat találni... ahhoz igazi oknyomozás kell, hogy bebizonyítsd, kik vannak a háttérben. Nem hiszem, hogy elegendő lenne az, hogy egyes vezetők politikai hovatartozását, esetleg származását mutatod be. Vigyázz ezzel, légy nagyon objektív.


Érdekel a munkád, és szívesen segítek is, ha időm futja rá! Írj privátban, ha gondolod!

Sok sikert hozzá!

2012. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Írtam privát üzit.
2012. márc. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!