Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem a geometriát?

Hogyan szeressem a geometriát?

Figyelt kérdés

Épp a geometriát tanuljuk iskolában és nagyon nem kedvelem.

Számomra teljesen felesleges háromszögeket szerkeszteni meg keresni az összefüggéseket. Ráadásul nem is tudok szerkeszteni, mert nincs kézügyességem.


2012. márc. 17. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá kézügyesség, azért van vonalzó meg körző...

nekem is nagyon nehéz volt, sokkal többet kellett tanulnom, mint bármi mást korábban, de miután tudtam és értettem, ez annyira jó volt, hogy meg is szerettem a geometriát, a kedvencem lett

2012. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy elcsúszik a vonalzó, vagy rossz helyre húzom kettőből egyszer.. :/
2012. márc. 17. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit gyakorolsz, akkor nem fog csúszkálni a vonalzó. a rossz helyre húzott vonalak problémáján is sokat segít a rutin.
2012. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a geometria nem csak ebből áll :) ez csak elején van. utána már csak vázlatokat készítgettek,és úgy keresitek az összefüggéseket. szerkeszteni én sem szeretek, de úgy komplett a geometriát nagyon szeretem :) lehet te is megkedveled, majd meglátjuk :)
2012. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!