Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs néha olyan érzésetek,...

Nincs néha olyan érzésetek, hogy most nem bírnál végig csinálni egy napot?

Figyelt kérdés

Amikor úgy érzed h már nagyon eleged van és egyszerüen már nem bírsz semmmivel törődni.


Ilyenkor mit szoktatok csinálni?


Képtelen vagyok bemenni a suliba. Ma egyszerüen nem megy.


2012. márc. 21. 07:06
 1/2 anonim válasza:
Tanár vagy diák vagy? :D megértelek... Sajnos ezért is lógtam még annó annyi.. viszont leérettségiztem nem buktam 14 év alatt egyszersem évvégén, megvan a technikusim is. nem buzdítalak arra, hogy lógj. nekem sem volt mindennapos.. De néha jó egy kis nyugi, beülni egy kocsmába kávézni akár egyedül akár mással. Én így voltam vele... Az igazolást mindig megoldottam vhogy....
2012. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, velem is előfordult már. Ilyenkor van az, h erőt veszek magamon és megteszem azt, amit várnak tőlem.
2012. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!