Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi által indított...

Munkaügyi által indított tanfolyamra jelentkeztem szoc. Gondozó és ápolónak. Milyen volt a teszt és az elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Ha sikeresen bekerülök és a tanfolyam közben találok állást, vissza kell fizetnem a pénzt?
2012. márc. 21. 14:19
 1/3 anonim válasza:
A tesztben voltak különböző kérdések, hogy pl. milyen a népbetegségek vannak, ki kellett egészíteni egy közmondást stb. Az elbeszélgetés csak 2-3 kérdésből állt amire válaszolni kellett. Pl. miért jelentkeztél, képesnek érzed-e magad erre a pályára. A csoporttársaiddal meg majd összeismerkedsz a válogatás után. Munkát meg ne vállalhatsz, mivel a munkaügy által leszel foglalkoztatva, amiért közfoglalkoztatási bért kapsz majd. ami idén márcsak bruttó 54 ezret. Üdv: egy végzett szociális gondozó,- és ápoló.
2012. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat, csak gyorsan írtam.

*nem vállalhatsz

*bruttó 54 ezer forint

2012. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok.Én is most jelentkeztem és hamarosan lesz az ilyen elbeszélgetés meg teszt írás.Kedves kérdező neked milyen kérdések voltak a tesztben meg szóban?
2013. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!