Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami ötlet, hogy milyen...

Van valami ötlet, hogy milyen dolgokat fognak kérdezni, és "hogyan kell" rá válaszolni? A "kiszemelt" iskolában nemsokára pszichológussal kell elbeszélgetnünk.

Figyelt kérdés

Egy olyan suliba szeretnék továbbtanulni, ahol tanítanak belügyi rendészetet. Van tesifelvételi is, vagyis fizikai alkalmatossági vizsga. De nemsokára pszichológussal kell beszélgetnünk. Kérdéseket fog feltenni. Egy olyan példát tudok, hogy miért szeretnél rendőr lenni? És akkor erre ugye olyat kell válaszolni, ami nekik jó. Mindenképpen szeretnék bekerülni, a vizsgára is szorgalmasan készülök minden nap. Nagyon félek, hogy esetleg valami olyat válaszolok, ami nekik (az iskolának) nem tetszik, és ezáltal már nem szeretnének, hogy én ott tanuljak, mert valami kis apróságon elbuktam. Azt tudom, hogy izgulni semmi képp nem szabad, de én tuti hogy fogok. Ezt hogyan lehet legyőzni?


Valakinek volt ilyenben része? Miket kérdeztek? Ezekre milyen a "helyes válasz"?


Bármi tanácsotok van e felől, mindenképp osszátok meg velem, akár privátban. Nagyon megköszönném, és felpontoználak, ha hasznos választ kapnék.


2012. febr. 7. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszolj!! Nagyon örülnék bármi féle válasznak!!
2012. febr. 13. 15:36
 2/2 anonim válasza:
Ismerősömtől olyat kérdeztek hogy "A fa melyik része lenne?"
2012. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!