Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felrakok egy videót ahol...

Ha felrakok egy videót ahol egy ember rövid véleményt mond egy könyvről angolul, le tudnád fordítani? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 18:41
 1/3 anonim válasza:
le én!
2012. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó! Köszönöm. Ez lenne az:

http://www.youtube.com/watch?v=uOAOgsbXwqY&list=PLE908C35E96..


Kábé 00:30tól beszél a könyvről. Csak pár mondatot mond róla, nem kell aggódni h hosszú :)

2012. márc. 22. 18:49
 3/3 anonim válasza:

Bocsi csak most vettem észre, hogy írtál. Neil Gaimant én is csak ajánlani tudom, bár csak a Tükör és füst című rövid történet gyűjteményét olvastam, a videóban szereplőt is el fogom egyszer.


Szóval a fordítás, néhol nem szó szerint:


Mindenképpen el kéne olvasnod ezt a könyvet *megmutatja* Neil Gaiman, Terry Pratchett Elveszett próféciák (Good Omens). Ez a legjobb könyv, amit valaha olvastam. Igazából két példányban van meg: ebben, ami egy újabb és egy régebbiben, amit kölcsönadtam egy barátomnak, de még nem adta vissza szóval valószínűleg nem is fogja. Szóval megvettem még egyszer, mert ez a könyv a legjobb! ("is the shit"-nek pozitív jelentése van) és innentől elkezd másról beszélni.

2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!