Iskola váltás 11-ben?

Figyelt kérdés

A jövő tanévben leszek tizenegyedik osztályos, és szeretnék átmenni egy másik iskolába. Azért, mert ahol most vagyok, az nem az én világom. Rájöttem, hogy rosszul döntöttem, és én nem szeretem ezt csinálni. Nem érzem magam jól.


Ezért szeretnék át menni egy másik iskolába, csak az a kérdés, hogy ez hogyan megy? A másik suliba újra kell felvételizni? Vagy hogyan?


2012. márc. 22. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Középiskoláknál úgy működik hogy különbözetet kell tenned azokból a tárgyakból amik nálad nem voltak 9-10 osztályban de náluk meg igen.Pl ha közgazdaságra akarsz átmenni akkor vizsgát kell tenned gépírásból , gazdasági ismeretekből és kommunikációs ismeretekből.
2012. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és ez a vizsga hogy néz ki? Mennyit kell tanulni? Hogyan megy ez az egész?
2012. márc. 22. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a 9-10 osztályos alapozó tantárgyak egyáltalán nem nehezek.A tanárok adni fognak anyagot és megbeszéltek 1 időpontot hogy mikor vizsgázol.Kettő tanár beül veled egy terembe az egyik tanítja az adott tárgyat amiből vizsgázol , a másik meg felügyel.
2012. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!