Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Iskola váltás még...

Mit tegyek? Iskola váltás még lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok utolsó éven általánosban. Nem akarom túl ragozni,az iskola miatt sokat idegeskedtem és depressziót állapítottak meg nálam. A kérdésem az,hogy lenne lehetőségem átmenni egy másik intézménybe? Úgy érzem csak akkor gyógyulhatok meg,ha elhagyom a mostani iskolámat. Előre is köszönöm!

14L


2012. jan. 25. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is át akartam menni anno, de anyu nem engedte. Küzdj meg a problémával, mert később se rohanhatsz csak úgy el előlük. Egyébként másik suliban hidd el most már csak rosszabb lenne. Alig van már az évből.
2012. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Engem minden nap kékre-zöldre vertek ilyenkor. Alig voltam 40 kiló, kis semmi alacsony lány, szürkeegér, aki bukott fiúkkal került egy osztályba. Hozzájuk sem szóltam, de az otthoni stresszt rajtam verték le, mégsem váltottam. Nem volt esélyem. Kibírtam, te is ki fogod. Azóta egy szuper középsuli és pár egyetemi év után már messze van az az idő...
2012. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bírd ki ezt. Van még fél éved hátra utána teljesen új helyen kezded és kezdhetsz akár tiszta lappal is. Ezt bírd ki.

Én középsulit szerettem volna váltani az utolsó évben, mert összevontak minket egy másik osztállyal és a közösség olyan lett mint maga a pokol, egyszerűen egy perc nyugtom nem volt ott, 2 igazgatóit kaptam azért mert betörtem egy gyerek orrát amikor magamat védtem. Aztán Szépen lerendeztem a dolgaimat pár rossz akarómnak elmagyaráztam hogy álljanak le mert ha nem akkor gondok lesznek, leérettségiztem és mentem szakmát tanulni. Ez van bírd ki és harcolj magadért.

2012. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!