Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákszövetkezeteknél le...

Diákszövetkezeteknél le szokták ellenőrizni a diákigazolványokat? Mármint hogy tényleg odajárok-e.

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert szeptemberben elkezdtem egy sulit, diákot meg iskolalátogatásit kaptam, de már november óta nem járok be.


Köszi a válaszokat!


2012. márc. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesznek minden reggel a nyomodban, hogy megnézzék, oda mész e. Iskolalátogatási van, azt kész.
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tanévkezdéskor,félévkor és azt hiszem év végén is kellett vinni új iskolalátogatásit.
2012. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak diákot kértek, csak most valamiért rámjött a para. :D
2012. márc. 23. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a szövetkezeteket így nem szokták ellenőrizni?
2012. márc. 23. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző az ilyen ellenőrzés. Félévente elegendő nekik a TO által kiadott iskolalátogatási igazolás. Ez bizonyítja azt,hogy az adott félévre érvényes hallgatói jogviszonyod van. Picit továbbgondolva, ilyen alapon a Volán,MÁV vagy BKV ellenőr is bemehetne, hogy éppen bent ülsz-e az órádon vagy sem. Tehát emiatt ne aggódj,a diákszövetkezetek maximum telefonon hívják fel szúrópróbaszerűen a sulit,hogy tényleg adtak-e ki neked iskolalátogatásit.
2012. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!