Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem munkahelyeket...

Mondanátok nekem munkahelyeket Budapesten? Diák vagyok, de diákszövetkezeteknél is csak nappal vannak, én pedig nappalis vagok, így csak néhány éjjel és hétvégén lenne jó. És nagyon kellene a pénz.

Figyelt kérdés

2012. febr. 10. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az exem fősuli mellett éjjelente a Tescoban dolgozott árufeltöltőként, illetve a Mekit, Burger Kinget próbálnám még meg, mert nekik vannak éjjel nyitvatartó éttermeik is. Ugyanő szintén diákszövetkezeten keresztül (talán Melódiák?) szerzett munkát valami biztonsági cégnél, ahol magánszemélyek biztonsági kameráit kellett figyelnie és betörés, kocsifeltörés esetén riasztania a rendőrséget - a cég nevére sajnos nem emlékszem. Esetleg ha ilyen jellegű elhivatottságod van, akkor megpróbálhatsz kórházban segédápolókét elhelyezkedni, vagy ha nyitottabb személyiség vagy, akkor sörözőkbe is gyakran keresnek pultost (mondjuk ide ált. lányt).
2012. febr. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!