Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, aki ELTE anglisztikán...

Valaki, aki ELTE anglisztikán tanul, mennyire voltatok jó tanulók, hogy sikerül az érettségitek, hogy bejutottatok?

Figyelt kérdés
Meséljetek lécci.
2012. márc. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én 92%os emelttel tervezek odamenni.
2012. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erős 85 fölötti emelt angol és egy szintén 85 fölötti emelt német vagy 90 fölötti közép magyar/töri elég valószínűleg a bejutáshoz. Legalábbis én így számolok.
2012. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Relatív..:D Iszonyú lusta voltam, érettségire sem tanutam, kidolgozott tételeim sem voltak..az átlagom egy viszonylag jó gimnáziumban 4,5-8 körül volt, mikor hogy. Alapvetően szerintem egy aránylag jó emelttel nem nagy kihívás a bejutás, én 94%-ossal mentem, mellé egy mérsékelten jó (még 5ös) magyarral, duplázva, + 2 nyelvvizsga. Szóval alapvetően "tanulni" nagyon nem kell magához a bejutáshoz, a nyelvet szvsz nem előtte nap fogod megtanulni, hanem folyamatosan fejleszted, és szinte bármi párosítható hozzá, tehát duplázással akkoris lazán megvan, ha nem voltál "jó" tanuló.
2012. júl. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*bocsánat, 93 :D
2012. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kilencvenöt százalékos emelttel -
2015. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!