Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Telc angol nyelvvizsgán...

Telc angol nyelvvizsgán szivatnak szóbelin?

Figyelt kérdés
meg egyépként könyebb megszerezni mint bármelyiket?(ecl,origó stb.)

2012. márc. 26. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt halál őszintén mondom, de TELC-es középfokú szóbeli könnyebb volt mint az érettségi. Nem vicc. A magnós meg pláne, abba majdnem max pontom lett, érettségin meg csak pár pontot tudtam összekaszálni, mert bazigyorsan és bazihülyén mondta.
2012. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam márciusban. Nem szivattak, csak ugye már az volt régóta a menetrend, hogy feltettek az oldalukra különböző témákat, prezentációs címeket, amik eddig a legnagyobb eséllyel voltak. (kedvenc könyv, film, sport esemény, zenei rendezvény)

Erre elémdobtak egy füzetet (nem választottam, ott volt előttem), amit kinyitottam, és benne várt elsőként témakifejtés - egy barátság előnyei-hátrányai VAGY a legjobb döntés, amit meghoztam az életben, és ez hogyan befolyásolja/ta az életemet. Vitának ott volt egy apróbetűs egyoldalas szaktudományos cikk (drug testing in workplaces). Problémamegoldásnak meg ott volt egy ideális állatkert. Szóval arra készülj, hogy valami abszolút random dolgot kaphatsz, amire még az álmodban sem számítasz. Hugom most megy az áprilisira, javasoltam neki, hogy számítson rá, hogy arról kell majd beszélnie, hogy a moszkvai űrállomásra kell utaznia, ahol érdeklődnie kell egy marsi utazás miben-és hogyanlétéről meg végkimeneteléről... :D

2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* bocsi, azt hozzátenném, hogy barátság előnyei-hátrányai, ahol az egyik fél sokkal fiatalabb, vagy idősebb. :)
2012. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Morgó Muki válasza:
A magyar érettségi miatt nem izgulsz/izgultál?
2012. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem címezted nem, majdnem meglett az ötös tavaly...

De nekem még talán iszonyat nagy mázlim is volt, mert a vizsgapartnerem egy általános iskolás osztálytársam volt, nem kellett egymásnak különösebben bemutatkoznunk, mivel jól ismertük egymást, az egyik vizsgabiztossal pedig látásból ismertük egymást.

2012. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morgó Muki válasza:
Nyilván a kérdés feltevőjének címeztem a kérdést. 11 szóból négyet rosszul írt le. Nem kicsit!
2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, fel se tűnt már itt gyakorin... :)
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen 2. válaszoló ez megkönnyebbítő volt
2012. márc. 26. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz már egy éve volt, de nekem asszem a kedvenc sportolómról kellett beszélnem és a valóságshowkról kellett vitatkoznunk. Sajnos többre már nem emlékszme... :(
2012. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
emlékszem*
2012. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!