Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Origó nyelvvizsgán az írásbeli...

Origó nyelvvizsgán az írásbelinél 60 pontot kell elérni, de összesen, vagy feladatonként is meg kell lennie a 40%nak? Valamint angol-magyar és magyar-angol szótár is használható?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi szotärt viszel be,amennyit akarsz,akär egy egesz könyvtärat is,csak idöd nem lesz lapozni.Igen hazsnälhato,es ha jol tudom külön is meg kell lenni a %-nak.
2011. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

igen, külön-külön mindegyiknek meg kell lenni a 40%-nak, és összesen a 60%-nak :)

múlt héten kaptam meg az eredményt, de sajnos csak 51% lett :( pedig mindből megvolt a minimum 40%... :(

ja igen, persze mind2 fajta szótár kell a vizsgához :)

2011. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 50 ütem teszt kivételével minden résznél meg kell lenni a 40%-nak.
2011. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak mondom:

Bőven lesz időd lapozgatni a szótárat, nekem legalábbis még maradt a végén több mint egy órám.

3 és fél óra van 4 feladat megoldására. Az nagyon sok.

2011. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!