Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek sikerült a szóbeli...

Kinek sikerült a szóbeli érettségije úgy h nem tanult rá semmit?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szóbeli, és alig tanultam rá valamit. Egyszerűen nem tudom felfogni a dolgokat, remélem azért ott majd eszembe fog jutni!
2009. jún. 14. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tanultál semmit, akkor most miért nem ülsz, és olvasod a tételeket? Ne értsd félre, nem bántani akarlak, csak kicsit fura a helyzet...
2009. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én még csak a szóbeli előtt állok, 23-án lesz. Mindenhol másképp van, mert a mi iskolánkban minden egy napon lesz.
2009. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is holnap lesz. Am én tudogatok, de alig valamit, pedig tanultam, azért jó tudni h nem vagyok egyedül :)egyébként 10pont v mennyi kell szóbelin, ennyit meg már a kommunikációs képességgel meg ilyenekkel össze lehet szedni. Am nyugi, a tanárok azon lesznek, hogy meglegyen !
2009. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Én nem ismerek olyat, aki nem tanult rá semmit, max. olyat, aki tanult rá valamit, és mégis meghúzták, mert nem eleget. Aki azt mondja, hogy semmi tanulással át lehet menni az érettségin, az hazudik. Vagy ultra színvonaltalan suliba jár.
2009. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én tavaly érettségiztem és semmit sem tanultam és mégis átmentem mindenből.A lényeg az hogy tudjál beszélni egyfolytába.ÉN mindenfélét mondtam (jó a fele hülyeség volt de átmentem)meg ugye adnak segédanyagot és én abból szedtem ki dolgokat meg eszembe juttotak az órán mik voltak,.
2009. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
nem akarok kötekedni, nem is ismerlek, de nem 9.-től kellett volna tanulni? szerintem akkor egyszerűbb lenne a tételeket megtanulni
2009. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KI MONDTA H NEM TANULTAM SEMMIT? AZT ÍRTAM, ALIG TANULTAM RÁ, EGY SZÓVAL NEM MONDTAM H SEMMIT! ÉS AZT SE MONDTAM H NEM EGY NAPON LESZ! NEKÜNK IS EGY NAPON LESZ,MERT EZ EGYSÉGES,MINDENHOL ÍGY VAN! AMÚGY MEGLETT:) MATEK:3 MAGYAR,TÖRI,ANGOL,FÖXI:4 :DDDD
2009. jún. 16. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
beragadt a caps lock? :P
2009. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt írtad, hogy alig tanultál valamit, de a kérdésed ez volt, ismétlem:


Kinek sikerült a szóbeli érettségije úgy h nem tanult rá semmit?


Amúgy gratula!

2009. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!