Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek sikerült nagyon kevés...

Kinek sikerült nagyon kevés vagy nulla tanulással szóbeli érettségije? Hányasra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

magyar: 12 pont

töri 17 pont

2010. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: szóval ne parázz, ha va egy kis eszed átengednek simán. Nem érdekük megbuktatni. Kapsz forrást is, majd a tanár kihúz belőled 1-2 dolgot.
2010. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésedre szerdán fogok válaszolni, akkor érettségizem ugyanis :D

improvizálni fogok, egyedül a töri tételeket olvastam el

2010. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én tanulok rá...de úgyérzem nem tudok semmit.még van 8 tételem holnaptól ismételni szeretnék.

szerintetek 3 nap elég az ismétlésre?120 tételem van.

2010. jún. 13. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semmire nem tanultam, csak a törire, de arra rengeteget, mert tudtam, hogy nehezen megy. Az utolsó tételre viszont semmi időm nem maradt, egy szót se tanultam belőle. Persze sikerült pont azt kihúzni :D A forrásokban, amiket adtak hozzá, minden benne volt, 78% lett, pedig mikor kihúztam, azt hittem, bukta lesz.
2010. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

magyar érettségin irodalomból kihúztam egy olyan tételt, amit akkor vettek, amikor kórházban voltam baleset miatt, csak félig volt meg, szóval alig volt róla sejtésem. 39 pontot kaptam az ötvenből. Pedig egy olyan kérdésre: Miben különbözik a negyedik rész a többitől? Azt a választ adtam, hogy az a leghosszabb.

A töri tételeket, amikor magyarul mentem egyszer olvastam el vizsga előtt 52 vagy 53 pontot kaptam a hatvanból.

Hm... érettségin más ilyen esetem nem volt. Szakmai vizsga meg nem ide tartozik. :D

2010. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: nem semmi, hogy egyes helyeken így megy a dolog. Nálunk nagyon keményen nézik a tárgyi tudásodat és sajnos ha nem tudod akkor örülsz ha átengednek. :( Hatalmasak az eltérések.
2010. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No igen.

Töriből alig tanultam valamit 60/55-öt kaptam, a tanár ilyen nemtörődöm volt ált.

Magyarból széjjeltanultam magam 50/23, ott a tanár elég kemény volt.

2010. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!