Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat a tanár akkor ha...

Megbuktathat a tanár akkor ha az átlagom alapján nem buknék meg?

Figyelt kérdés
Fizikából 2,3 az átlagom, de elég rossz a viszonyom a tanárral. Azt mondta hogy nem érdekli az átlag, és meg fog buktatni. Megteheti ezt? Ér valamit ha az igazgatóhoz fordulok? Végzős vagyok, és a legutolsó dolog ami érdekel az a fizika jegyem, mert a továbbtanulásomhoz nem számít.
2012. márc. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga megbuktatni. Ezt neki is megmondhatod, nyugodj meg!
2012. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy két jegyet ronthat sajnos. De egyébként is, ha aljas, akkor mibe kerül beírni két egyest a naplóba?

Szóval azt javaslom, hogy inkább próbálj vele beszélni normálisan.

2012. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam mindig normálisan beszélni vele mert mégis csak tanár, ráadásul 60 év körül lehet, úgyhogy a szemét viselkedése ellenére is megadom a kellő tiszteletet. a fő problémája nem velem van, hanem az osztályunkal, és azon belül a lányokkal. Így ahol tudja ott szivatja a lányokat. Én hiába viselkedek vele normálisan, ha a többi lány nem, akkor engem is ugyanúgy elítél. Eddig nem volt rá példa hogy csak úgy beírt jegyeket, úgyhogy ettől nem tartok, bár kinézném belőle. Akkor csak bízom benne hogy nem tartja be azt amit mondott.
2012. márc. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!