Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia szóbeli...

Emelt szintű biológia szóbeli érettségire, honnan tudom beszerezni az összes kérdezhető tétel, címét? Esetleg kidolgozva

Figyelt kérdés
akár linkeket is küldhettek és sehol sem találom, előre is köszi
2012. márc. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tételek nincsenek, témakörök vannak, de az az egész anyagok lefedi :S viszont, ha adsz egy email címet én elküldöm neked kidolgozva. Nem én dolgoztam ki őket, úgy találtam neten, de a Mozaikos könyvek alapján van, nagyon jó!
2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Légyszi, eltudnád nekem is küldeni a tételeket?

mitlasovszkit@citromail.hu

2012. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Johanna válasza:
Légyszi nekem is küld el. Nagyon szépen köszönöm. Az email címem: johy0920@citromail.hu
2012. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elküldenéd nekem is? aura13@citromail.hu
2012. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom elküldeni egyikőtöknek sem, mert mindannyiótoknál azt írta ki, hogy érvénytelen a cím. Sajnálom. Nem tudom miért, már jó pár embernek sikerült elküldenem.
2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem idén érettségiztem, de ha valakinek sikerül megtalálni

channing19@hotmail.com

köszi:)

(én is keresni fogom, ha megtalálom, akik kérték küldöm nekik is:)

2012. jún. 18. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Muszáj ideírnom, mert már legalább a 200. üzenetet kapom, hogy küldjem el nekik a tételeket. Nem, nem tudom elküldeni, mert nem őrizgetem ezeket évekig. Amúgy meg kb 2 kattintással találtam meg anno, nem hiszem el, hogy leendő érettségizni vágyó diákjaink ennyire életképtelenek, hogy ennyit nem tudnak megtalálni. Úgyhogy azok, akik elolvassák ezt a kérdést és írni szándékoznak nekem azzal, hogy küldjek nekik tételeket: nem, nincsen már meg!
2013. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!