Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugy erzem teljesen kifaradtam,...

Ugy erzem teljesen kifaradtam, ketsegbeestem ideges vagyok, de kozben tanulni kene, hogyan?

Figyelt kérdés
Teljesen bepanikoltam a jovo heten kezdodo erettsegimtol...mar hozzam se kell szolni elbogom magam:( nem az a helyzet nem voltam rossz tanulo (iden 3. voltam) de ugy erzem semmit nem tudok...attol parazok mi van ha megbukok?! hogyan gyozzem le?
2009. jún. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi előtt én is bőgtem,most meg már azért mert fősulis vagyok és folyton viszgaidőszak van.Nem kell úgy felfogni,hogy ez egy vizsga,csak nyugodtan lazán.ha ez vígasztal nekem majdnem kitűnő lett a bizi,pedig a 18 főből sztem olyan 10-11 lehettem jó tanulásban...bár nehz suli volt:)

Sok sikert,szedj mange b6ot és nyugalom:D

2009. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez is eros suli...pont azert idegesit, hogy mivan ha megbukok...masok persze rohognek ezen, de azert en nem tudok :P

koszi a biztatast:)

2009. jún. 15. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így van vagy volt vele. Pedig később Te is rájössz, hogy nem érte meg agyon izgulnod magad, mert nem olyan nehéz ez a vizsga. Persze nagy a nyomás az egyetemi felvételi miatt, de ha ettől az egytől így ki vagy bukva, mi lesz később?


Próbálj meg lazítani és nem az utolsó időkre hagyni a tanulást. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább olvasgasd, de ne gyötörd magad azzal, hogy erőlteted a magolást, mert jobban belegabalyodsz. Nem tudom Neked mikor megy jobban a tanulás... én úgy voltam vele, hogy éjjel azt is meg tudtam volna tanulni, ami nem érdekelt, így nappal azt csináltam amit akartam, mert tudtam, hogy később úgy is bepótolom. Menj el fagyizni, szakíts időt a kikapcsolódásra, beszélgess a szüleiddel, barátaiddal, menj el a barátoddal/barátnőddel valahová, ne csak a szobában görnyedj a tananyag felett, meglásd azonnal jobb kedvre derülsz!

2009. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

talan igy van:)

en este nem tudok tanulni inkabb reggel es kora du, ugyh azt is teszem akkor tanulok estefele meg szelloztetem a fustolgo agyamat.

koszi a valaszotokat! :)

2009. jún. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!