Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségizők! Ti...

Földrajz érettségizők! Ti hogy álltok a földrajz tanulással? (mind szóbeli, mind írásbeli)

Figyelt kérdés

Az a baj, h én még alig tanultam rá, de a szóbeli egy részét már kidolgoztam ill. van egy érettségire felkészítő könyvem és azt nagyából megcsináltam.

Arra gondoltam, h online tanulópartnerrel együtt tanuljak, több szem, többet lát mottóval :) Lenne hozzá kedvetek? (mert egyedül nem megy :))



2012. ápr. 1. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már átnéztem pár tételt, egy érettségit csináltam meg csak eddig

Szívesen tanulnék Veled

2012. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet :)
2012. ápr. 1. 10:07
 3/19 anonim válasza:

SZia!

Én is földrajzból fogok érettségizni és csak pát tételem van kész,de szeretnék jól felkészülni.

18L

2012. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:D


Én is idén megyek föciből...

Én csak középre, de már nem vagyok gimis így nincs tanárom és kicsit el vagyok veszve, eddig az emelt biosszal voltam elfoglalva és most kaptam észbe, hogy jesszus mi lesz velem.:D


Szóval iszonyú hálás lennék, ha tudnátok adni pár tanácsot...


Már eleve az nem világos, hogy valahol azt olvastam, hogy a szóbeli tétel minden középiskolában más!!!


Én a régi sulimban fogok érettségizni, akkor a régi sulim szóbelijét tanuljam meg?



itt van 97 tétel:

[link]



Nekem ez kicsit soknak tűnik...

Csak én vagyok ennyire palacsinta, vagy a 97 az összes, és a gimik ebből válogatnak?



Előre is köszönöm a válaszotokat!:)



Ja és persze én is szívesen tanulnék Veletek!:)

A neten találtam 11 szóbeli tételt

2012. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én is szeretnék eggyütt tanulni veletek. (ÉN lennék a az ész)
2012. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is most érettségizem, ti hogy álltok? Felvettétek a kapcsolatot? fogadjatok be engem is :D
2012. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)


Én írtam a hosszú választ...:D

Sajnos ahogy számolgatom, annyira kifogytam az időből, hogy én már csak napi minimum 20 oldalt megtanulok, és a jószerencse legyen velem...:D


Ha ez segít, én középszinten megyek, és a volt föcitanárom azt mondta, a Mozaik kiadó 8-9-10.-es könyveit tanuljam meg.

(Én még a 7.-et is hozzá vettem, tuti ami száz...)


Mondjuk szerintem kicsit nyers a szöveg és túl sok a "nézz utána" rész, viszont összesen pont 500 oldal, így szerintem a hátralevő kb. 25 napban ez teljesíthető...



Szóval sajnos nincs már időm közös tanulásra:( - még biosz emeltet is hozzá kell csapnom a föcihez.ű

De egy kalappal mindannyiunknak!:)

2012. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
kalappal!:D ja és ne felejtsünk el régi érettségiket megoldani, amennyit csak bírunk!!!
2012. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is föciből fogok, megvan már mind a 40 tételem....tanulni még nem tanultam, de megcsináltam 4 régebbi érettségi feladatot, kb 40-50 pontom lett mindegyiknél, kicsit rátanulok aztán jó...szerintem simán megoldható tanulás nélkül...

2012. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
persze, annak, aki csak át akar menni.. de aki mondjuk 95%-os érettségit akar, annak kell tanulni..
2012. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!