Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lett minden ilyen szar,...

Miért lett minden ilyen szar, mi a baj velem és a képességeimmel?

Figyelt kérdés

Matekból teszek emelt érettségit, és az órán érettségis feladatokból válogatja össze a tanár a dogát. Mindenféle feladat van (valószínűség, függvények, sorozatok, koordináta-geometria, térgeo, stb) szóval pont olyan mintha egy érettségi lenne.


Legútóbb írtam egy nagyon rossz dogát, hétfőn osztotta ki, azóta nagyon szarul érzem magam mert itthon 1 feladatot sem tudtam jól megoldani!!!


Igaz hogy nehezebb feladatokat néztem mert a tanár szerint évről évre erősödtek a feladatok érettségin. Mi a baj velem miért nem tudom megoldani őket?


Bestresszeltem, vagy tényleg ilyen szar lennék, hogy nem megy? Vagy eddig csak könnyebb feladatokat gyakoroltam, én nem tudom, pedig oktv honlapjáról is néztem régi érettségiket, mind régi mind 2011-es vagy 2010-eseket... miért nem megy? Azóta van mióta kikaptam ezt a szar dogát...


2012. ápr. 3. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
teljes mértékben együtt érzek veled, én is így jártam most :(, én is teljesen el vagyok kenődve, de azzal vigasztalom magam, hogyha most sokat gyakorolok, és ott igyekszek nem pánikba esni, akkor menni fog :)
2012. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!