Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis mi a jó fene lehet velem?

Mégis mi a jó fene lehet velem?

Figyelt kérdés
Az egész szombat este kezdődött. Aznap Pesten voltunk faternál, sétálgattunk, moziztunk stb. Este miután hazaértünk éreztem, hogy a mellkasomban valami nincs rendben. Egy pillanatig azt hittem megfulladok. Olyan volt, mintha a tüdőmből elfogyott volna a levegő. Amikor meg vettem egy jó nagy levegőt a tüdőm tök gyorsan megtelt ! Meg fájt ahányszor csak mozgott a felső testem. És ez valahogy átterjedt a hasamra is. Ha degeszre tömtem magam, mintha semmit nem ettem volna. Tegnap óta meg már a nyelőcsövemben olyasféle ingert érzek, mint mikor a az ujjadat a szádba dugod, hogy hányj. Ma pedig több alkalommal is majdnem elájultam. Szédültem, a fejem mintha több tonnás lett volna.. Nem tudom, mire gondoljak, viszont mindig a tüdőráknál kötök ki, mert azt olvastam, hogy kisugárzik más szervekre - jelen esetben a gyomorra-, hányinger is a tünetek közé tartozik. Délután meg komoly halálfélelmem volt. Már enni se merek mert a hamburger is majdnem visszajött, pedig a gyomrom majd kilyukad. Valami komoly bajom van ?
2012. márc. 14. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsősorban keresd fel a háziorvosod ha nem múlnak a tüneteid. Ez nem tüdőrák, ne képzelődj! Magadnak ártasz vele, ha ilyen negatívan gondolkodol. Nekem úgy tűnik, hogy stresszelsz valami miatt. Az is lehet, hogy valami vírusos betegség bujkál benned. Próbálj megnyugodni. Citromfű teád ha van otthon, akkor naponta többször fogyaszd.
2012. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!