Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek erdei iskolára?

Mit vigyek erdei iskolára?

Figyelt kérdés
Májusban megyünk 5 napra Visegrádra.Tudom hogy korán teszem fel a kérdést csak azt akarom hogy minél többen válaszoljanak.Csak értelmes válaszokat kérek.12 éves lány vagyok.

2012. ápr. 11. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat szerintem, ami az iskolai cuccokat illeti, azt ugy is mondjak majd a suliban. Amugy vigyel olyan ruhakat, ami viz allo, nem baj ha saras lesz, amiben tudtok majd jatszani, meg turazni, meg ilyenek. En vinnek a helyedben halozsakod, nem lehet tudni, hogy milyen lesz az agynemutok. Vigyel szunyog meg kullancs irtot, zseblampat ( amikor az en tesom volt erdei suliban, akkor volt ejszakai turajuk) meg evoeszkozt. Lehet, hogy igazit nem engednek, vigyel muanyag villat es kest. :) En vinnek papucsot is, a zuhanyzashoz.... most mas nem jut eszembe.. olyanokat biztos tudsz, amik a szorakozashoz kellenek! Erezd jol magad! :))
2012. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!!!
2012. ápr. 11. 11:45
 3/5 anonim válasza:
Én tavaly voltam erdei iskolában.Nagyon jól fogod érezni magad,ezt garantálom.Nos!Wc papír,fogkefe,fogkrém,törölköző,tusfürdő,sampon,papucsot zuhanyozni meg egy rendeset,akkor fésű,gumi stb..Vigyél ruhákat.Melegeket,kényelmeseket.Olyan cipőt ami nem nagyon ázik át és nem sajnálod ha sáros lesz.Más nem jut eszembe.Ha eszembejut valami írok.
2012. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :D
2012. ápr. 14. 08:58
 5/5 anonim válasza:

én tavaly voltam az osztályommal visegrádon! nagyon jó hely,használjátok ki ahogy csak lehet ;D

fehérnemű

pólók+ujjatlanok

pulcsik+hősszúujjuk

szabadicőcucc+sétálos

jó kirándulást :) 14L

2012. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!