Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ képzésen ha meghaladom az...

OKJ képzésen ha meghaladom az 250 óra hiányzást, akkor megszűnik a tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
OKJ nappali képzésről van szó. Igazolt 250 óra hiányzás után ez igaz hogy "kirúgnak", vagy csak fenyegetőzés?

2012. ápr. 12. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg csak évet kell ismételni.
2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, aki meghaladta, és kirúgták.
2012. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Osztályozó vizsga.Elvileg ha le van igazolva nem rúghatnak ki.Osztálytársaimnak osztályozó volt mindenből.Nekem is kérdéses a jövő évem,mert akkor születik a babánk,így nem tudok bejárni.Igazgató mondta,iratkozzak át máshová,de egyébként csak 30igazolatlan után jár kirúgás.De ez tanár/iskola függő.Igazából bármilyen indokkal kirúghat,nem csak a hiányzás.Én is mondtam of-nek,hogy ha leteszem az osztályozót 3-4esre,akkor mi alapon rúgnának ki,csak mert gyereket nevelek?És egyet értett benne,tehát gondolom hogy ez igy van.Másik of annyit mondott,nem rúghatnak ki,ha igazolt,csak sok osztályozó nem sikerül jól annak,aki ennyit hiányzik.
2012. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!