Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-ÁOK tényleg annyira szörnyű?

SZTE-ÁOK tényleg annyira szörnyű?

Figyelt kérdés
Több helyen is azt olvastam hogy iszonyatosan sokat kell tanulni, amivel tisztában is vagyok és tudomásul vettem, de annyira sokat hogy abszolut semmi szabadideje nincs az embernek SOHA. Szerencsésnek tartom magam mert nagyon jó agyam van , űáltalában mindent elsőre megjegyzek és gyorsan is tanulok, de ha ez tényleg iylen rettenetes lesz nem biztos hoyg megéri.

2012. ápr. 15. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem minek kell ennyire túlzásokba esni, ha az orvosiról van szó.

Igen, nehéz. Tanulni kell, sokat. Sok óra is van.

De azért nagy baromság, hogy az embernek semmire nincs ideje, meg éjjel-nappal tanulni kell.

Persze vannak olyanok, akik már másodévben nyugtatókkal alszanak a vizsgaidőszakban, de nem érte, hogy azok minek erőltetik. Lehet szemét dolog, hogy ezt mondom, de aki ennyire nem bírja, annak nem való.


(Egyébként harmadéves vagyok))

2012. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most egy kicsit megnyugtattál, abban pedig teljesen igazad van, hogy aki nem bírja az ne csinálja.
2012. ápr. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!