Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű kémiából érettség...

Emelt szintű kémiából érettségizők! Van valami tippetek, hogy milyen típusú feladatok fordulhatnak elő az idei tavaszi feladatsorban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. tavaly is várható volt a vörösiszapos feladat (mondjuk csak középen volt, de volt).

Persze, tudom, hogy konkrét feladatokról senki nem tudhat semmit, csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e valamilyen megérzésetek, tippetek az emelt kémia feladatokkal kapcsolatban, hogy szerintetek milyen témákra lehet számítani, amik idén biztosan előfordulhatnak.



2012. ápr. 16. 16:47
 1/2 anonim válasza:
A szervesre mindig nagyon ráfekszenek. De emelten nem lehet ilyenre számolni, hogy ez vagy ez...MINDEN kell...:/...egyébként sok sikert :) én is most fogok menni.
2012. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Igaz, minden kell, de vannak állandóan visszatérő témák is. Például szerintem polimerek biztosan lesznek valamilyen formában. Meg az észterek is a slágertémákhoz tartoznak. Hát, majd kiderül. :)

Neked is sok sikert!


Egyébként milyen irányban szeretnél továbbtanulni?

2012. ápr. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!