Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feljelenthető a tanár?

Feljelenthető a tanár?

Figyelt kérdés

(most lesz az érettségim)

HA-kijelenti hogy nem mehetek érettségizni mert túl sok hiányzásom van. (igazolt!)

-ha direkt nem feleltet, hogy egyeseket tudjon beírni,hogy megbuktasson (a sulinkba az a szokás ha nincs meg az elegendő jegy a lezáráshoz beírnak egyeseket!)

-3as lett az elő érettségim, amit be sem írt a naplóba, miközben másnak igen

-és már az elején kijelenti mát tavaly decemberben ,hogy bármit csinálhatok, mindenképp megbuktat ,és nem enged érettségizni (Megvan emailben a kijelentése)

SZERINTETEK MIT CSINÁLHATOK?


2012. ápr. 17. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Úristen! Volt annyi esze a tanárnak,h ezt nyomatékosította is??Akkor simán feljelentheted szerintem.Ha az igazolt hiányzásod meghaladja a 250 órát,akkor kell osztályozó vizsgát tenned.Járj utána,h mennyi igazolt hiányzásod van.

És mindenképp cselekedj,ha a tanár így áll a dolgokhoz.:)

2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még decemberben kellett volna felelned, vagy javítanod.

Ha az adott tantárgyból a hiányzásaid elérik az éves óraszám 20%át akkor osztályozó vizsgát kell tenned. Ha a 250órát elérik a hiányzásaid akkor minden tantárgyból.

Vagy megdumálod a tanárral, hogy javítasz, gyűjtesz elég jegyet. (én ezt tettem)


Nézz utána mennyi hiányzásod van, számold ki hány %-a az adott órának.

2012. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem egyszer beszéltem vele, hogy szeretnék felelni KIJELENTETTE H NEM


Ha közölném vele,hogy feljelentem...akkor lehet belőle bajom?

2012. ápr. 17. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:

És hol jelented fel? Az igazgatóhoz mehetsz... De az nem feljelentés. Kérj osztályozóvizsgát, és független bizottság előtt igazold tudásod. Ezt bármelyik tárgyból megteheted, ha nem értesz egyet a kapott érdemjegyeddel.

Feljelenteni ne nagyon jelentgessél...

2012. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és hol és mikor kérhetném az osztályozó vizsgát?
2012. ápr. 17. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj az igazgatóval.
2012. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
írtam már h beszéltem vele!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 17. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Osztályozóvizsgát már nem kérhetsz ennyivel a tanév vége előtt. Ezt független bizottság előtti vizsgának hívják, és már lekéstél róla. Úgy emlékszem, harminc nappal a tanév vége előtt kérheted, de az oh.gov.hu-n le van írva rendesen.
2012. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és akkor csak úgy viseljem el, hogy ennyire kib.szott velem?
2012. ápr. 17. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy dühös vagy, de erről lekéstél, korábban kellett volna lépni. Az igazgató még segíthet.
2012. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!