Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy maradjak fent éjjel...

Hogy maradjak fent éjjel tanulni, anélkül hogy elaludnék?

Figyelt kérdés

Energiaitalt nem szeretem, a kávé nem használ...

Nem egész éjjel akarok fent maradni, csak éjjel 1-2 ig... Nagyon fontos lenne, mivel 11-kor bealszom.... :')



2012. ápr. 17. 17:40
 1/5 anonim válasza:
Ha kaptál rá választ, légyszi küld el üziben nekem is, ugyanis én is hasonló cipőben járok... :/
2012. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés :)
2012. ápr. 17. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

engem is érdekel,mert már most kezdek álmosodni történelem tanulás közben,pedig még csak nem rég álltam neki.már egy vagon kávét megittam nem használ.szőlőcukrot is ettem hátha:D de nem lett sokkal jobb.

szóval én is szívesen várom a tanácsokat:D

2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a bealvás elkerülése érdekében kb. minden fél órában szellőztetek a szobámban, sokat használ a friss levegő, meg fontos, hogy ne fekve tanulj, mert akkor valószínű, hogy elalszol, próbáld meg ülve ha eddig nem úgy tanultál, vagy ha már kezdesz álmosodni, menj ki levegőzni az udvarra vagy moss arcot, szerintem az is sokat segít, fel tud frissíteni:)
2012. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Második hozzászólónak: én is így vagyok vele, mindig törivel kezdem (ha kell), és mindenit szeretek A-Z-ig tudni, és egyből elálmosodom :'))

Harmadik hozzászólónak: Köszönöm az ötleteket! Ma ki fogom próbálni! :)

2012. ápr. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!