Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyik rokonom elkezdett...

Egyik rokonom elkezdett Budapestre járni Metafizika Akadémiára. Mi ez az iskola?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is jár ide egy ismerősöm, de amikor megkérdeztem tőle, hogy mégis milyen egyetemre jár, nem nagyon akaródzott neki válaszolni. Meg is értem.


Ez nem iskola, hanem pénznyelő idiótáknak. Érdemes megnézni a honlapját. Mind technikai, mind tartalmi értelemben kb. egy 12 éves hülyegyerek szintjén van megcsinálva. Ronda, áttekinthetetlen, és hemzseg a helyesírási és stilisztikai hibáktól.


Egyetemnek hívja magát, de kétéves az egész, oktatás pedig háromhetente két napon van.


Szemelvények az képzés tematikájából:

* A szeretet-energia és a lélek

* Telepátia - Atma - Kommunikáció két vagy több ember közt szavak nélkül. Lehetséges!?

* Extraszenzorika (különleges adottságok kifejlesztése)


Kész röhej.


A honlap szerint akkreditált egyetem, ami természetesen szemen szedett hazugság. A "Metafizikai Akadémia" nem akkreditált, és semmilyen értelemben nem iskola.

2009. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Én is megnéztem a honlapot és még akkor sem tudtam rájönni mi a francból adnak papírt.

(diplomát) Volt egy olyan érzésem, hogy "szektai" módszterekkel próbálják az ember pénzét kihúzni. Ráadásul a kedves közeli ismerősöm teljesen megváltozott és igencsak furcsa dolgai vannak.

2009. júl. 24. 10:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy azt írod 3 hetente van oktatás a rokonom meg minden hétvégén utazott Pestre az iskola miatt. Kész agyrém. Egy biztos: a titkolózást magas fokon művelik.
2009. júl. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!