Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam meg ebben a...

Miért nem kaptam meg ebben a hónapban a diákhitelemet?

Figyelt kérdés
Március 15-ig beküldtem a diákhitel igénylésemet,és úgy terveztem,hogy már áprilisban megjöjjön a havi összeg,amit igényeltem.Időközben küldtek felszólítást hiánypótlásra,mert a diákhitel direkt és a szerződés nem lett elküldve (a bankban erősködtek,hogy azt nem kell még elküldeni,pedig kellett volna),de 8 napon belül azt is elküldtem nekik.Mondjuk ez már áprilisban volt,hiszen csak akkor jött az értesítés,hogy hiányt pótoljak.Emiatt most csak májusban fogom megkapni az összeget?Néztem a diákhitel direkt oldalamat,ahol az a státuszom,hogy feldolgozás alatt,folyósításról semmi hír.

2012. ápr. 18. 11:18
 1/2 A kérdező kommentje:
ja,és visszamenőleg megkapom majd az összeget? pl. az áprilisit?
2012. ápr. 18. 11:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyen esetben májusban utalják a 2 havi összeget.
2012. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!