Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül az albérlet...

Kb. mennyibe kerül az albérlet egy hónapban Szegen és Debrecenben? Ha jövőre szeptembertől fogok oda járni egyetemre, akkor mikortól kell fizetnem? Kaució hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Szeretném előre tudni, hogy egyszerre mennyi pénzt kell tudnom majd letenni, amikor kiveszem az albérletet.
2011. nov. 29. 10:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*Szegeden
2011. nov. 29. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nyilván albérlettől függ.
2011. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért körülbelül... Nekem fogalmam sincs, hogy mi a módi albérlet esetében, és nem mindegy, hogy egyszerre háromhavi díjat kell kifizetni vagy csak egyet.
2011. nov. 29. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok minden függ attól, milyen helyet keresel vagy találsz. Külön lakást szeretnél vagy külön szoba, vagy jó úgyis, hogy egy nagyobb szobában ketten-hárman vagytok. Utóbbi esetben találhatsz olyat, hogy 12-18 ezer/hó, rezsivel együtt akár már 20-25-ből is kijöhetsz. Saját szobát inkább 30-ért és felette találsz (rezsivel). Hallottam olyat is, aki belvárosi pici (egyszemélyes) lakást talált 25 + rezsiért; de ezekre a lakásokra inkább külföldi egyetemistákat várnak min. 80-ért. Viszont a 1,5-3 szobás panelekben óriási a kínálat, könnyen lehet válogatni, akár havonta máshova költözni, ha rábukkansz egy olcsóbbra vagy rájössz, rossz lakótársat választottál :-)))

Szegeden szinte minden hírdetésben 1 havi kauciót kérnek, de hogy ezt rezsivel vagy anélkül értik, azt nem tudom. Nem voltam albérletes, csak a többiek elmondása alapján meg a mindenhova kiragasztott hírdetésekből szedtem az információkat. De remélem, azért kicsit segítettem :-)

2011. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél! :)
2011. nov. 30. 05:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 80-ért adunk ki Debrecenben a belvárosban egy garzonlakást. Új építésű.
2011. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!