Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben ovoneni es egyben...

Amennyiben ovoneni es egyben gyermekpszichológus szeretnek lenni, hol es milyen szakon kene tovabbtanuljak? Egyetem vagy foiskola szukseges hozza? Az is erdekelne, hogy Gyongyoson van ra lehetoseg hogy ezt tanuljam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
felvi.hu !!!!! egyébként a bolognai rendszernek az a lényege, hogy egységesen 3 éves a képzés, kivétel a doktoriak, tehát egy pszichológusnak 5 éves lesz! A többit megnézheted azon az oldalon :)
2009. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óvónéninek valamelyik egyetem főiskolai karán tanulhatsz, hozzád legközelebb Sárospatakon (Miskolci Egyetem)vagy Vácon. Pszichológusnak tudományegyetemen, ilyen nincs Gyöngyösön. Egyszerre a kettőt nem fogod tudni elvégezni. Az egyetemek, főiskolák folyamatosan változnak, úgyhogy majd abban az évben keress konkrét intézményt, amikor aktuális lesz.
2009. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvégzed az óvónőképzőt, és mellé (ált óvónőképzők, tanitóképzőkben szoktak ilyen 2 éves képzést tartani), az ifjúságsegitőit. Igy lesz két végzettséged. Persze nem leszel vele gyermekpszichológus, de azért tanulsz majd pszichológiát eleget, és közeliteni fogsz hozzá.
2009. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hat enszerintem jobb lenne,ha elmennel rendornek mert a kerdesed alapjan se a gyermekemet sem a psyches szomszedomat nem biznam rad!!!
2014. szept. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!