Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy megbukok...

Mennyi az esélye hogy megbukok érettségin?

Figyelt kérdés
be vagyok pánikolva. hétfőn vagy kedden szóbelizek és attól tartok nem tudok semmit.
2009. jún. 21. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Összesen 20%-ot, ha az írásbeli jól sikerült, 10%-ot kell teljesíteni, az tantárgyanként 3-6 pont. A bukás ritka, mint a fehér holló.
2009. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Kedves előttem szóló, a próféta szóljon belőled...Én sem tanultam túl sokat a szóbelire...
2009. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én kedden fogok szóbelizni és a magyartól tartok a legjobban.

Nekem azt mondják, hogy ott nem csak én hanem a tanár is vizsgázik

2009. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szóbelitől én is nagyon fhostam.

De kár volt. ha a tanár látja, hogy erőlködsz és hogy akarod és azért minimálisan, de hozzá tudsz szólni akkor legalább egy kettest kapni fogsz. Énis elképesztően gyengén teljesítettem szóbeli törin, nem adtam meg volna magamnak a kettest. De a tanár nem így gondolta :) A többi 4-5 lett :D

2009. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
0, 1% h megbuksz. csak akkor fogsz megbukni ha kussban ülsz végig és meg sem mukkansz semmit.
2009. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Sztem is nehéz megbukni, de az hogy milyen jegyeket kapsz szerintem leginkább a tanáron múlik.

Én annakidején mikor töriből érettségiztem nagyon készültem rá. Elötte olyan 4-es tanuló voltam, ettől függetlenűl teljes pánikban voltam. Mikor kihúztam a tételt megnyugodtam kicsit, mert olyat húztam amit már jó sokszor átvettem. Elmondtam, a tanár rám se nézett, nem kérdezett semmit, aztán mikor kiosztották a az bizonyítványt látom, hogy 2-es van beírva. Képzelheted, hogy elkeseredtem. Nagy csalódás volt.

Utolag látom, hogy sokmindent kihagytam izgalmamban, de haragudtam a tanárra, mert legalább rákérdezhetett volna.

Szerencsére nem ezen múlott az egyetemi felvételem, meg már ott el is múlott ez a lámpalázam. magabiztosabb lettem, de ez a tüske még sajnos bennem van.

2009. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

én is hétfő-kedd körül vagyok

sok sikert nektek is :S

2009. jún. 21. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nullánál kisebb az esélye, hogy megbuksz. Lehetetlen megbukni szinte az érettségin, ezt bizonyítja az is, hogy nálunk mindenkit átrugdostak.
2009. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
hát remélem így lesz, én is vagy hétfőn vagy kedden szóbelizek :S
2009. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!