Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hármas-négyes tanuló vagyok,...

Hármas-négyes tanuló vagyok, és nagyon félek h megbukok érettségin, mivel úgyérzem nem tudok semmit. Folyamatosan ismételek, de pl. a választottam biosz, és úgyérzem nem tudok belőle semmit. Nagyon nehéz leérettségizni? Ilyen átlaggal sikerülhet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen tanulo voltam es en is ugyanigy feltem. Aztan jo lett minden, az erettsegi nem olyan gaz mint ahogy beharangozzak :) Persze utolag mar konnyen pofazok, tudom, de ne felj. ismetelj mindent, es tanuld meg amit meg nem tudsz. Igy rendben lesz a lelkivilagod, es nem kapsz idegosszeroppanast amikor be kell menni erettsegizni. Magabiztos leszel, mert tudod, hogy tudod a teteleket, es ez nagyon sokat jelent.

Ne parazz.

2010. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4? simán:) tudom könnyű mondani de ne izgulj nem olyan vészes az érettségi. pl írásbeli töri 1 része szövegértésből áll, meg nyilván nem adnak olyan nehezet, mivel 1 erős gimnázium meg 1 gyenge szakközép is ugyanazt kapja. a szóbelinél meg megtanulod tételeket és kész. én is 3-4es voltam és lám mégis sikerült eljutnom egyetemre. az más kérdés, hogy emeltezni akarsz e, akarsz e továbbtanulni és ha igen milyen magasak a ponthatárok. én csak anniyt tudok mondani adj bele mindent, ennél többet úgysem tehetsz. sok sikert!:)
2010. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
töriből világ életemben 2-es voltam...ennek ellenére négyesre érettségiztem...tehát, bármi megtörténhet :D egyébként tényleg nem nehéz az érettségi, feleslegesen paráztatják az embereket szerintem
2010. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbukni? Ahhoz szerintem nagyobb tehetség kell, mint ahhoz, hogy átmenj:D Tényleg nagyon gyökérnek kell lenni:D

Ne aggódj már... Ha 3-as 4-es tanuló vagy, akkor 4-es 5-ösre fogsz érettségizni...no para, nevetséges az egész:)

2010. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallod, érettségi az semmi, tanulás nélkül 3as lett mind az 5 érettségim, pedig én sokszor mentem pótvizsgára a 4év alatt:D

Ha te 3as-4es vagy akkor simán 5ös lesz minden érettségid.

2010. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 napot készültem az érettségire... nevetséges! Azért tanultam 4 évig, hogy egy ilyen pite szarság legyen a végén? Elmondom neked, hogy aki ezen megbukik, az tényleg hülye!
2010. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!