Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8-os vagyok és megkaptam az...

8-os vagyok és megkaptam az iskolából a papírt, hogy felvettek. Csak anyukámat felhívta az egyik iskola igazgatója, hogy tudják, hogy nem elsőnek jelöltem meg az iskolát, de szívesen várnak. Melyik iskolát válasszam? Az elsőt vagy a másodikat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?Amelyiket te akarod.
2012. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak javaslatokat kérek!!
2012. ápr. 22. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez meg milyen kérdés?

Milyen javaslatokat vársz, amikor azt sem tudjuk, milyen iskolákról van szó, és azt sem, hogy te melyikbe járnál szivesen, milyen beállitottságú vagy, stb.

Ez egy teljesen értelmetlen kérdés, és ha erre komoly választ vársz, akkor jobb, mindegy, melyikbe, csak iskola legyen, hátha ragad rád valami.

2012. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ahonnan a papírt kaptam az a Tatai Református Gimnázium.

ahonnan az igazgató telefonált az a K-EMŐ Széchenyi István Közgazdasági-Informatikai Szakközépiskola.

félévkor 4.7 volt az átlagom

2012. ápr. 22. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekel az informatika vagy a közgazdaságtan? Van elképzelésed, mit szeretnél csinálni suli után? Ha nem tudod, mi akarsz lenni, vagy nem érdekel a közgáz, akkor gimnázium. Ha érdekel, akkor pedig a szakközép, legalább lesz egy szakmád.
2012. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elképzelésem van.Tanár szeretnék lenni(matek vagy irodalom)!
2012. ápr. 22. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
gimibe..amúgy oda kell menned ahonnan a papír van, telefonon nem szokás felhívni, scak akkor ha üresedés van, ami egy sulinak nem tesz jót (a hírnévnek) és ez szabályellenes.
2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szakos tanár nem lehetsz, szóval akkor matek ÉS irodalom tanár esetleg. De én az irodalmat passzolnám, az ilyen bölcsész szakok semmit sem érnek..
2012. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tanár akarsz lenni, akkor egyértelműen gimnázium.
2012. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha tanár szeretnél lenni, akkor gimi
2012. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!