Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon nagyon rossz...

Nagyon nagyon nagyon rossz lett a matek és a fizika próbaérettésgim. Azért lehet reménykedni hogy az érettségim jobb lesz?

Figyelt kérdés
:( nem hiszem el hogy ennyire sz..r lett. matek 2es fizika 3as--- :( kb mintha semmit se készültem volna rá.. még akkor is jobban kellett volna sikerülnie...
2012. ápr. 23. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. matekból alapból nehezebbet adtak próbaérettséginek, mint az érettségi. Azért, hogy ha ezen átmész, akkor átmész az érettségin is. Különben is, addig még van 3 hetünk :D Én ma álltam neki bioszra tanulni. 63%-ot kellene 80ra feltornáznom :D
2012. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a vicc hogy én eddig is tepertem különösen fizikából de nagyot csalódtam magamban :O
2012. ápr. 23. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, de többre mész vele, ha megnézed, mi nem ment, mi az, amit azért illett volna tudnod, és még átnézheted.
2012. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt csinálom :)
2012. ápr. 23. 23:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó úton jársz!
2012. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak lehúzta az eredményt szándékosan: ha azt látod, hogy nem tudsz semmit, még keményebben készülsz az utolsó hetekben.

Nekünk is ez volt, épphogy 2-es matekot írtam, érettségin meg majdnem 5-öst. Pár pont híjja volt :)

És azóta hamarosan végzek mérnökin, tehát nem a matektudásommal volt baj :D

2012. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ajj annyira szégyenlem magam. :( nem merek az emberek szemébe nézni..ez nagyon nagy égés.

a kisérettségi előtt 1-2 hónappal kapcsoltam rá igazán. minden nap 2-3 órát foglalkoztam fizikapéldákkal és annyira szerettem volna jót írni, hogy nem lett az.

2012. ápr. 24. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás majd segíteni fog, hogy jó érettségit írjál, és akkor megint büszke lehetsz magadra.
2012. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

találtam a neten egy könyvet 12 próbaérettésgi van benne összegyűjtve (dr honyek gyula )

[link]


ezt érdemes még beszerezni példagyakorlás céljából.?

2012. ápr. 24. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, és tényleg végig akarod csinálni, akkor igen.
2012. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!