Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek hogy megbukok, pedig...

Félek hogy megbukok, pedig nem vagyok olyan rossz tanuló, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm utál,és ő a töritanárom is egyben.Most vagyok 9.-es eddig 8év alatt félévkor évvégén mindig 4-5 voltam. most 1,5-re állok töriből...senkinek se engedi a javítást és párszor besz*ptam a felelést...nem tanultam. fogalmam sincs mit csináljak eléggé rossz lenne ha megbuknék és szégyen is.Ugyanúgy magam számára mint a szüleimnek.:( Mellesleg a másik osztálytársam megbuktatta félévkor az ofőm 2,0 átlag fölött.Szörnyen érzem magam.Az iskolapszichológus tudna segíteni?Az ofőmmel is beszélnék,csakhogy lekezelően beszél velem,teljesen hülyének néz...miközbe tudom hogy mik a gyengéim de vannak elég erős képességeim. Mit tehetnék?:(( nem akarok megbukni!

2012. ápr. 17. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj elmehetsz a pszichológushoz, még az is lehet, hogy segít. Elhiszem, hogy köcsög a tanár, de készülj fel minden órára, legalább 4-es szintre, így még ha bunkó is lesz, 1-est nem adhat. Pszichológustól meg csodákat ne várj, egyrészt azért vagy szarul, mert nem tanulsz, másrészt mivel iskola(!!)pszichológus, vszínűleg nem fogja nekem ott szidni a tanárt, még ha esetleg egyet is értene veled.


Aláíróm, könnyebb egy normális, humánus tanárral, de ne mondja nekem senki, hogyha tanulsz és 5*-öket írsz, akkor megbuktat. Ez azért nagyban tőled is függ.


(ja, úgytudom 2,00 fölött nem lehet buktatni, szóval évvégén nem hinném hogy megteszi. De nem is olyan nagy dolog egy 3-as megszerezni, főleg nem töriből. :DFigyelj oda az órán és tanulj. Mást sajnos nem tudsz tenni)

2012. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az osztályzás nagyon szubjektív dolog


hogy mitől hármas vagy négyes a feleleted, hidd el a tanár

aktuális jókedvétől, hangulatától függ

nem tehetsz semmi, mert szerinte te csak egy gyerek vagy


több külföldi alternatív iskolában a diákok is osztályozzák a tanárokat és aki hármas átlag alatt teljesít azt elbocsájtják...

elgondolkodtató...

2012. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egész évfolyam átlaga ennél a tanárnál ~2,4
2012. ápr. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!