Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nehézségű egy magyar...

Bodoran00 kérdése:

Milyen nehézségű egy magyar emelt szintű érettségi vizsga?

Figyelt kérdés
Feltudok rá készülni egy év alatt, azaz a jövő áprilisi vizsgára?
2012. ápr. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy mennyit tudsz most, mennyire vagy jó és mennyire érdekel..nah meg hogy mennyi időd lesz...ha elég sok időd van és rá is tudod szánni magad,hogy tanulj, meg mondjuk már nyáron elkezded (ha már úgyis lesz 2 hónapnyi szabad időd)és elég eltökélt vagy akkor sztem megtudod csinálni...persze nem tudom milyen eredménnyel de most én is azon vagyok hogy sikerüljön és én is idén készültem rá...de egyébként elég nehéz..nézd meg a feldatokat, tényleg bármit kérdezhetetnek főleg a magyar irodalomból..szóval kenni vágni kell:S
2012. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze, hogy fel tudsz készülni egy év alatt :)én tavaly emelteztem belőle, decemberben kezdtem el tanulni, szóval pár hónap elég, bár én napi rendszerességgel több óráig foglalkoztam vele. nagyon kell szeretni az irodalmat és a nyelvtant is, nehéz a vizsga. de sikerülhet, persze :)
2012. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!