Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programozó szeretnék lenni....

Programozó szeretnék lenni. Melyik egyetemre jelentkezzek majd? És milyen tantárgyat hajtsak az utolsó két évben hogy több esélyem legyen?

Figyelt kérdés

Informatikai szakközépiskolába járok. 10. osztályos vagyok. Ötös Informatika, Matek, Programozás (még csak Pascal) és Corelből. Történelem négyes, Angol négyes, irodalomból kettes-hármas között vagyok.

És hallottam még olyan lehetőséget (lehet hogy hülyeség) hogy kilehet váltani valami mással az irodalmat ez igaz?


2012. ápr. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet kiváltani az irodalmat
2012. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen lesz az érettségid, de szerintem egy normális programozó eltudja végezni az Elte-t vagy a BME-t
2012. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Informatika, programozás, matek erős ötös, és próbálj meg minél többet programozni a házi feladatokon kívül is. Keress magadnak érdekes feladatokat. Az irodalmon nem fog múlni.
2012. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a matek, informatika és programozás ötös az menni fog :)
2012. máj. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!