Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azoknak akik középiskolát...

Azoknak akik középiskolát váltottak, mik a tapasztalatok? Hogyan tudtatok beilleszkedni hogyan fogadtak titeket. Ilyenekre gondolok. Stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam sulit, de azért tudok valamit írni, de nem túl pozitív.. Én egy nyolc évfolyamos gimnáziumba jártam, és úgy volt, hogy 11.-ben jön hozzánk egy lány, és elég sokan ki voltak rajta akadva, mert mi eléggé összenőttünk és nagyon szerettük egymást. Szóval ha jött volna valaki más, akkor nem fogadtuk volna túl jól, főleg ennyire a végén nem. Engem személy szerint különösebben nem érdekelt volna, de ezzel gyakorlatilag egyedül voltam.
2012. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ.. én aggodom mert uj suliba fogok menni és hogy hogy tudok madj beilleszkedni:/
2012. ápr. 25. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is új suliba fogok menni szeptembertől, bár nekem ez már rutin, általánosban jópárszor váltottam már sulit, rengeteg pozitív és negatív tapasztalatom van, amiből táplálkozhatok.
2012. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!