Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz töri érettségin...

Mennyire nehéz töri érettségin egy kettest összeszedni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

leginkább semennyire. ha van atlaszod, meg egy kis sütnivalód, még 3-4est is simán összeszedsz. Az esszék felét ki lehet nézni a forrásokból, a többi feladat nagyrészénél szintén. vagy a képes feladatok... Vajon Sissy osztrák császárnén a forradalom után miért volt a festményen piros-fehér-zöld ruha? na vajon...


tesóm semmit nem tanult rá, középszinten 87% lett az érettségije.

2012. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz lenne, nagyon le kellett volna butítani magamat. Amúgy ötöst kaptam.
2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emelten nagyon nehéz, tanulás nélkül főleg. Nemám, ha az öcséd törikönyvét használod meg lesz az!
2012. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, Széchenyit húztam. Alig tudtam valamit, az igazgató volt a vizsgáztató, de egy kettest összegagyogtam a töriatlasz, és a tételen szereplő segédvázlat alapján.
2012. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira, mint fingani egyet, ha éppen kell...
2012. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

könnyen lehet szerezni kettest. józan paraszti ész kell hozzá (nem is kell sok), ott van az atlaszod meg egy csomó forrás, annyit érdemes átnézni h h pontozzák az esszéket.


pl ha jól emlékszem van ilyen pontszám h "elhelyezés térben és időben" ez vmi 2-4 pont kb és ennyi h leírod h a "a 18. században Európában". ezek teljesen potya pontok.

2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
emelten is könnyű
2012. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!