Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ortutay Kolesz szegeden?!...

Ortutay Kolesz szegeden?! Vélemények?!

Figyelt kérdés
Tanszoba,kimenő, nevelők, stb.

2012. ápr. 30. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem most vettek fel, Ságváris leszek. Nem tudom, hogy hanyadikos vagy, és 9.-es leszek.

A tanszoba 4,5 tanulmányi átlag alatt kötelező a szilencium (tanszoba), a többieknek, is, de nekik nem kötelező a tanszobában ülni, hanem a szám.techn. teremben, könyvtárban, a saját szobájukban tartózkodhatnak.

Kimenő 9. osztályosoknak 20h-ig

10. osztályosoknak 20:30-ig

11. osztályosoknak 21.30

12.osztályosoknak 21:30


Takarodó 22 órakor. Reggeli, ebéd, vacsora van. Egyik ismerősöm Ortutay koleszos volt, és nagyon szerette. A nevelők nagyon kedvesek, nem befásultak, megértőek.

Ébresztő 6.30-ig, de legkésőbb nyolcig lehet kérni, hogy ébresszenek. Szval te akár 7ig, fél nyolcig is alhatsz.

Reggeli nyolcig van (eddig az időpontig mindenki köteles a szobáját rendbe tenni, ezt szúrópróbaszerűen, de ellenőrzik).

Ebéd déltől 16óráig.

Szabad kimenő 15.55h-ig.

Vacsi 18.20-20.30-ig.


Kötelező részt venni egy általad választott csoportban, azt hiszem, hogy valamit sportolnod kell. Hangszerek is vannak. Mi jártunk az épületben, nem túl felszerelt, de sztem bulis, ha valaki átélheti ezeket a kolis éveket.

A szobák 3-4 személyesek.

Évente részt kell venni egy balesetvédelmi oktatáson, addig nem használhatsz vasalót, mosógépet, centrifugát, kávéfőzőt.

Hangszeren lehet gyakorolni fél tízig (este).

És azt írták, hogy a szeptemberi hónap 16.800Ft körül van. És gondolom ez van egész évben akkor.

Kicsit drága, de megéri szerintem. Remélem tudtam segíteni. :) ha bármi kérdésed van, írj.


Melyik suliba vettek fel?

2012. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kicsit pontosítanék:


"Kimenő 9. osztályosoknak 20h-ig

10. osztályosoknak 20:30-ig

11. osztályosoknak 21.30

12.osztályosoknak 21:30"


Ezekhez a időpontokhoz adj hozzá fél órát!


A "T"-sektől ÓVAKODJ! bunkó paraszt népség... (majd rájössz.)


Am mindenki jófej (az előbb említetteken kívül), de azt azért vedd figyelembe, hogy ez nem olyan, mint amit a filmekben látsz(gondolok itt a csaj "felhozatalra" pff elég szegényes, na majd szeptemberben meglátjuk az idei évfolyamot...). a 10.es Ságváris,Tömörkényes, Deákos srácok jófejek!! lehet tőlük bármit nyugodtam kérdezni! :D

2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fele sem igaz annak a szigornak,meg rendnek amivel hitegetik az embereket hogy majd betartják.
2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na passzátok mc, a tsek s legjobb fejek es a legjobb szivubb emberek.majd rajossz
2014. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyetértek az előttem íróval. A T-sek a legkedvesebbek az egész koleszban, ugyanis ők egy sokkal összetartóbb osztály. Talán van néhány kivétel de többségük kedves.

Egyébként meg tipikus pasi szöveg az, hogy "a lány felhozatatl pff". Milyen szánalmas...

2015. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!